skip to Main Content

Makine ,  Şantiye araçları, Lift, Vinç, enerji türbinlerine kadar
Plan Proje alternatif yükleme biçimi üretmek bizim işimiz.

world-logisticHG Trans Proje & dökme taşımacılıkta ilk adresiniz, büyük hacim ve ağırlıkta yükünüze özel nakliye gerektiren taşıma biçiminde sizin için alternatif en uygun ekonomik navlun sağlamaktayız.

Planlı organizasyon ile nakliyesi yapılacak malınızın büyüklüğü çelik yapı malzemesi, Press makinası Vinç , büyük harfiyat aracı , enerji türbinleri , yatlar veya özel taşıtlar olabilmektedir. Önemli olan bize doğru gerekli bilgileri ulaştırmanız.

Yükünüzü Multimodal truck+ sea veya truck+rail+sea alçak şaseli low be araçlar veya kargo uçaklar kombinasyonu yardımıyla yükleme yerinde varış noktasına taşımasını sağlayabilmekteyiz.
Uzman Ekibimiz, özel taleplerinizi mümkün olan en iyi şekilde karşılamak ve çıkabilecek problemleri yüklemeden önce belirleme, hedef odaklı çözüm üretmektedir.Planlamadan uygulamaya kadar nakliyenizin her aşamasında sizi bilgilendirmek görevimizdir.

Temel pazarlarımız özellikle Türkiye’den İhracat ve İthalat olup Ortadoğu, Avrupa , Uzakdoğu, Güney ve Kuzey Amerika , Afrika Ülkelerinden profesyonel deneyimimiz,, bilgimizin yanında global network ağımız sayesinde tüm dünyadaki Projects & Break Bulkacentalarımız ile sizin için en iyi hizmet ve ekonomik navlun imkanı sunabilmekteyiz.

nakliye yapılan limanlar
Back To Top